January 17, 2021
Portali Shprehja

I vinte nxehtë, gruaja del nga dera emergjente e aeroplanit dhe ecë në krahët e tij

Gruaja doli për të ecur në krahun e aeroplanit, nën pretekstin se “ishte shumë nxehtë”, transmeton lajmi.net.

Ajo hapi një derë emergjente në aeroplan Boeing 737-86N dhe u ngjit në krah ‘për të marrë pak ajër të pastër’.

Videot tregojnë ecjen në krah përpara se të ngjitet përsëri brenda kabinës.

Ndiqeni videon për të kuptuar më shumë. /Lajmi.net/

Të Ngjajshme

Brenda këtyre bunkerëve do të fshihen miliarderët nëse vjen fundi i botës

admin

Sa kushton prerja e flokëve nëpër botë? Zvicra do t’ju habisë

admin

Pse në Britani i kanë nga dy çezme në lavaman? Kjo është historia

admin

Leave a Comment