November 25, 2020
Portali Shprehja

IBRAAAAAAAA dhe Hauge!!! Milani mban kreun e renditjes dhe shkërmoq Napolin (VIDEO)

Ibrahimovic dhe Hauge! Golat vijnë nga Skandinavia dhe Milani tashmë është në krye më 21 pikë, duke i parë të gjithë nga lart. Në “San Paolo” fitore 3-1 në një fushë tepër të vështirë dhe kur gjithçka dukej e hapur deri në fund.

Super Zlatan Ibrahimovic që shënoi dy gola, tre në fakt (arbitri e anuloi për pozicion të parregullt) dhe në fund Hauge, që dehu Manolas dhe realizoi.

Një ndeshje që pati edhe superpritjet e Donnarumma, por sidomos golin e Mertens dhe kartonin e kuq të Bakayoko.

Deri në pikën e fundit, kur edhe u dëmtua Ibrahimovic që i la vendin Colombos. Milani nuk dorëzohet, Milani nuk ka frikë!!!

.

Të Ngjajshme

Video: Atalanta shtang Liverpool-in me dy gola në katër minuta

admin

Edhe politika shqiptare i bashkohet dhimbjes për Maradona! Rama e Berisha me postim

admin

Milani dhe Interi kujtojnë Maradona! Dedikimi i dy klubeve të Milanos për legjendën argjentinase

admin

Leave a Comment