January 16, 2022
Portali Shprehja

Icardi shpëton PSG nga turpi! Ramos merr të kuq brenda 4 minutash (VIDEO)

Katër minuta kanë mjaftuar që Sergio Ramos dy herë të ndëshkohet me karton të verdhë dhe të marrë të kuqin e parë me fanelën e PSG pas një faze të parë ku fushën e ka parë me “teleskop” për shkak dëmtimesh!

Mbrojtësi spanjoll shkaktoi një faull të dytë teknik duke penguar kundërsulmin e Lorient që po fitonte 1-0 ndaj PSG.

Tact Watches

Edhe pse skuadra e Pochettinos dominoi, Messi & Co nuk mundën dot të shpëtonin.

Në fund, në minutat shtesë, një gol i Icardit i shpëton nga turpi duke barazuar 1-1.

.

Të Ngjajshme

LAJM I HIDHUR TE PSG | Pochettino humbet titullarin për sfiden ndaj Real?

admin

Juventus, surpriza e janarit: sulmuesi mund të vijë nga Rusia për 5 mln euro!

admin

155 sekonda dhe asist vendimtar! Luis Nani kthehet pas 4 vitesh në Serie A dhe lë gjurmë edhe si veteran

admin

Leave a Comment