January 28, 2022
Portali Shprehja

Iliri e kalon provën, mes lotësh flet me vajzën e tij pas mbi 52 ditësh izolim

 

Gjatë kësaj jave, Ilir Shaqirit iu vu një provë që duhej ta kryente për të pasur mundsi kontakti me vajzën e saj.

Tact Watches

Në spektaklin e sotëm ( e premte) u transmetua se Iliri e kakaluar me sukses provën dhe kështu vëllau i madhë e bëri telefonatën.

Në mes lotëve balerini foli me vajzën e saj pas 60 ditësh izolim në shtëpinë e famshme.

 


Të Ngjajshme

Ana Lleshi nis padi të re kundër Arjon Lulit, ky i fundit reagon ashpër

“Çfarë të keqe të bëri Bora që iu hodhe kundër” Aleksia Peleshi i përgjigjet ndjekësit

Si kurrë më parë, Iliri qëndron dorë për dore me Einxhelin, dënimin ia jep Donaldi

Leave a Comment