June 22, 2021
Portali Shprehja

Imamët që flasin në Youtube janë injorantë – Iliria News Agency

Moderatori Blendi Fevziu nuk është përmbajtur teksa ka komentuar të gjithë përfaqësuesit e klerit që japin ligjërata në rrjete sociale.

Teksa fliste për ndikimin e fesë tek qytetarët, në emisionin që ai drejton, Fevziu i cilësoi si injorantë.

PJESË NGA BISEDA:

Endrit Mërtiri: Kemi hoxhallarë apo imamllarë që flasin në Youtube.

Fevziu: Sa keq flasin ata! I dëgjoj edhe unë ndonjëherë. E kanë filozofi, apo janë aq budallenj? Janë hoxha por janë dhe injorantë.

Të Ngjajshme

Tërmet i fortë me magnitudë 5.7 në Greqi, ja ku ishte epiqendra – Iliria News Agency

admin

Banka e Shqipërisë bleu 11.5 mln euro të hënën, por rënia e monedhës europiane vazhdon – Iliria News Agency

admin

Daut Haradinaj me këtë premtim synon ta fitojë Prishtinën – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment