Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /var/www/vhosts/shprehja.com/httpdocs/wp-content/themes/pennews/inc/media.php on line 245
Imanuel Çaushi pretendenti kryesor për të drejtuar Forumin Rinor të Partisë Demokratike – Portali Shprehja
Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /var/www/vhosts/shprehja.com/httpdocs/wp-content/themes/pennews/inc/media.php on line 245

Deprecated: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in /var/www/vhosts/shprehja.com/httpdocs/wp-content/themes/pennews/inc/media.php on line 245
February 3, 2023
Portali Shprehja

Imanuel Çaushi pretendenti kryesor për të drejtuar Forumin Rinor të Partisë Demokratike

Imanuel Caushi nje nga figurat me te vlersuara ne rrethet e ngushta te partise.

Nje person me vizion dhe edukim anglo-sakson. Nje figure shume e dashur per antaret e thjeshte te FRPD-se.
Gjithashtu personi pergjegjes per perfaqesimin e FRPD-se ne shume forume simotra pergjegjshmeria dhe puna e tij ka bere qe FRPD te pranohet dhe te punoje si e barabarte ne keto forume.

Besohet se ka qene nje nga figurat kyce te fushates se deputetit (kandidatit te kryetarit te forumit z.Belind Kellici) qe solli ate rezultat.

Fitorja e tij ne forum do te jete vetem fillimi i puneve te medha dhe sfidave qe do te perballen te rinjte demokrat deri 2025,.

Të Ngjajshme

Një ditë duke shikuar pavijonin e psikiatrisë të quajtur Parlamenti i Serbisë

admin

Zëri i Amerikës: Rama shmang interpelancën pa asnjë arsye, vazhdon të mos japë shpjegime për skandalin

admin

Spahiu: Kurti i vendosi kufi Serbisë, asnjë lëshim nëse nuk vjen njohja

admin

Leave a Comment