December 4, 2021
Portali Shprehja

IN7.tv/ Regjimi tregon dhëmbët, një deputet bastiset, tjetri “arratiset”

Regjimi LDSM-BDI po tregon dhëmbët në prag të rënies. Që në orët e mëngjesit, policia financiare ka bastisur shtëpinë e një deputeti të opozitës në Strugë, shkruan in7.

Më vonë, pak para fillimit të seancës parlamentare për votëbeisimin e Qeverisë, u zhduk deputeti i Lëvizjes Besa, Kastriot Rexhepi.

Tact Watches

I njëjti pastaj postoi një Facebook se “për hir të euro integrimeve nuk do ta votojë rënien e Qeverisë. Por, ende nuk dihen motivet e sakta, vebdndodhja e Rexhepit dhe rrethanat në të cilat ai ka marrë këtë vendim.

Disa ditë më parë u raportua edhe për kërcënime dhe shantazhe ndaj deputetëve të tjerë të shumicës së re parlamentare.

Të Ngjajshme

Paralajmërohet ngrirja e çmimeve të produkteve elementare në Maqedoninë e Veriut

admin

Marrëveshja Zaev Gashi shtyhet sërish, ai po ngjanë serialit Feride

admin

Antovski: Sërish do të ketë shtrenjtim të energjisë elektrike

admin

Leave a Comment