November 30, 2020
Portali Shprehja

Insigne magjik! Superasist për Belotti. Italia gjen avantazhin në Bosnje (VIDEO)

Italisë i janë dashur vetëm 22 minuta që në “Stozice” të Sarajevos të shënojë golin e parë duke zhbllokuar sfidën përballë Bosnje Hercegovinës, e cila tashmë e ka të shënuar fatin dhe do të bjerë në Ligën B.

Sulmuesi i Torinos ka realizuar fluturimthi por çfarë asisti ka dhënë Insigne. i dyti radhazi në dy ndeshjet e fundit.

Italia në rast se fiton sot del e para në grupin A të Ligës A dhe do të organizonte fazën finale të Nations League.

.

Të Ngjajshme

Juventusi hedh sytë në Spanjë, përgatit ofertën për mbrojtësin e Atleticos

admin

E PABESUESHME! Homazhi i Messit për Maradonën fut në sherr dy gjigantët sportivë

admin

Publikohet audio e fundit e Maradonës në Whatsapp: Kujdesu për engjëllin tim, Dieguito…

admin

Leave a Comment