November 29, 2021
Portali Shprehja

Inter fiton garën, ylli refuzon edhe Arsenal-in. Në shkurt nënshkruan me zikaltrit

Andre Onana nuk ka më asnjë dyshim: në të ardhmen e tij është Inter-i.

Portieri kameruans, drejt largimit nga Ajax-i, i ka thënë po zikaltërve dhe do të nënshkruajë në shkurt, sapo të lejohet nga rregullat.

Tact Watches

Konfirmimi ka ardhur nga përgjigjja që i lojtari i ka dhënë kohët e fundit Arsenal-it.

Sipas Gazzetta dello Sport, Onana ka refuzuar Topçinjtë, që kanë tentuar të befasojë Inter-in.

Asnjë hezitim, e ardhmja e tij do të jetë tek Inter-i.

.

Të Ngjajshme

Buffon: Problemet e Juves ishin të dukshme, Chiellini dhe Bonucci duhet të “klonohen”

admin

Shevchenko jep “ok”, futbollisti i Kosovës mund të transferohet falas në Serie A!

admin

Sarri nuk ka dyshime, shpërfill Milan dhe Inter para Napolit: “Më falni, por me atë që pashë sot ju them…”

admin

Leave a Comment