December 5, 2020
Portali Shprehja

Inter, gati të përmirësojë ofertën për Kumbullën

Sipas Calciomercato.com, Inter është gati të përmirësojë ofertën për Marash Kumbullën.

Zikaltrit do të riformulojnë ofertën e huazimit me të drejtën e blerjes të fiksuar në 25 milionë euro.

Gjithashtu, milanezët mund të përfshijnë në operacion edhe rinovimin e huazimit të sulmuesit Eddie Slacedo te Verona.

.

Të Ngjajshme

Felix dhe fotot nudo, lojtari tregon se si e ka ndihmuar suksesi me femrat

admin

Stërvitja e Real Madrid, çfarë golash nga Isco dhe Vinicus!

admin

Milan, Maldini nën akuzë: Ka treguar mungesë respekti

admin

Leave a Comment