June 27, 2022
Portali Shprehja

Inter-Lukaku, afron akordi i madh i kthimit! 5 mln euro diferenca. Dalin shifrat e Asllanit dhe formula

Interi dhe Lukaku nuhasin njëri-tjetrin, afrohen gjithnjë e më shumë. Lajmi për samitin e sotëm mes drejtuesve zikalter dhe Chelseat për të rikthyer sulmuesin belg në Milano mund të konfirmohet në FCinter1908.

Nerazzurrët kanë ofruar 5 milionë euro për huazimin e rëndë të Lukakut, për FCinter1908 nuk duket se Chelsea është përgjigjur me një kundërpropozim të saktë. Blutë refuzuan 5 milionët, duke ftuar Interin të ngreje oferten.

Tact Watches

Dhe Interi tashmë eshte duke përgatitur ofertën e dytë. Por ka një hapje totale të Chelsea dhe ka një optimizëm të madh te zikalterit. Chelsea nga ana tjetër kërkon 10 milionë euro për ta lënë në huazim. Bisedimet vijojnë dhe ka optimizëm për arritjen e një marrëveshjeje.

Sakaq, të gjitha shifrat që kanë dalë tashmë për blerjen e Asllanit janë konfirmuar. Te Empoli 4 milionë për huazimin, 10 për detyrimin e shlyerjes, 2 milionë bonuse dhe një i ri që do të shkojë në Empoli, por i shkëputur nga kjo negociatë. Mund të jetë Satriano!

.

Të Ngjajshme

E BUJSHME | Dybala i penduar, ndërron mendje?!

admin

Neymar i bezdisur nga Al-Khelaifi! Vendimi i tij me PSG

admin

Norvegji | Portieri realizon eurogol me roveshatë! (Pamjet)

admin

Leave a Comment