January 31, 2023
Portali Shprehja

“Inter rihapi kampionatin”, Cassano: Por gjithçka do të varet nga…

Seria A është rikthyer dhe po ashtu emërimi i Antonio Cassano-s në Instagram, i cili përmes profilit të tij komenton ndeshjet e javës që sapo ka përfunduar. Fokusi ka qenë edhe te ndeshja e madhe mes Interit dhe Napolit që pa zikaltrit triumfues.

“Pas më shumë se 50 ditësh pushim, është e vështirë të rifillosh. Duke thënë këtë, Napoli nuk bëri mirë, ata nuk luajtën një ndeshje të mirë, por kjo nuk do të thotë asgjë,” tha Cassano.

“Tani fillon një sezon tjetër, një kampionat tjetër. Interi më befasoi pozitivisht, ata bënë një lojë të shkëlqyer, e merituan fitoren nga fillimi në fund. Interi e meritoi.

“E përsëris, tani kampionati është rihapur, por mendoj se gjithçka varet nga Napoli, i cili nëse është ai i pjesës së parë, nuk ka alternativa për fitoren e zikaltërve. Nëse i fitojnë të gjitha, nuk do të kenë asnjë problem”, përfundoi FantAntonio duke analizuar ndeshjen e madhe.

.

Të Ngjajshme

E BEFASISHME! Kaloi vizitat por te momenti i firmës Isco ndryshoi kushtet. Dështon transferimi në Bundesliga

admin

Orët e fundit “dramatike” | Chelsea-Benfica kanë ngecur te formula dhe jo paratë! Enzo Fernandez kryen vizitat mjekësore…

admin

Jorginho tek Arsenal, por tifozët nuk janë të kënaqur: “Me atë dhe Xhakën kemi…”

admin

Leave a Comment