November 25, 2020
Portali Shprehja

Interesante: Aktori i njohur me helikopter privat, vajza e tij pret autobusin

Po bëjnë xhiron e rrjetit fotot ku shfaqet e bija e aktorit të njohur të Hollivudit, Tom Cruise, Bella duke pritur autobusin.

Bella shihet e veshur me një palë xhinse të zeza dhe me një bluzë jeshile dhe më maskën mbrojtëse për tu mbrojtur nga COVID-19, teksa pret autobusin në stacion.

Ndërkohë babai i saj, Cruise ka zgjedhur një mënyrë tjetër transporti, helikopterin e tij privat.

Bella është vajza e birësuar e Tom Cruise dhe Nicole Kidman dhe pas divorcit të tyre ajo jeton jashtë vëmendjes së publikut.


Të Ngjajshme

Rihana befason me pamjen pa grim

admin

Tayna shfaqet atraktive duke vallëzuar

admin

Xhensila tregon të pasmet bombastike nga palestra

admin

Leave a Comment