February 1, 2023
Portali Shprehja

Interesimi nga PSZH, reagon Ousmane Dembele

Kohët e fundit është përfolur se PSZH është mjaft e interesuar për sulmuesin anësor francez, Ousmane Dembele. Para pak ditësh, në një intervsitë të gjatë të dhënë nga Laporta, presidenti i klubit katalanas gjithashtu ka theksuar se Dembele nuk largohet nga Barcelona. Tashmë edhe Dembele ka reaguar për këto lajme merkatoje duke i mbyllur derën klubit francez.

“Katër muaj më parë kam nënshkruar një rinovim me Barcelonën, jam i lumtur këtu dhe do të vazhdoj të punoj për klubin. Nuk jam i interesuar për Parisin, unë jam mirë te Barça. Është një mjedis i mirë dhe gjithçka është në rregull edhe me trajnerin. Unë kam besim tek ai dhe te drejtuesit”, është shprehur Dembele duke treguar besnikërinë e tij për Barcelonën.

.

Të Ngjajshme

Nëse doni veprim maksimal shërues, atëherë në këtë mënyrë duhet ta konsumoni hudhrën!?

Hulumtimet e shumta nuk kanë arritur në përfundime të sakta se deri në çfarë mase çajrat mund të shërojnë gripin dhe të ftohtin

Taravari: për ASH-në mbetet prioritet lufta kundër korrupsionit dhe funksionimi i shtetit të së drejtës

Leave a Comment