November 29, 2021
Portali Shprehja

Interi falënderon Real Madrid dhe kalon grupin pas 1 dekade! Verdiktet dhe lufta e kreut

Grupi D nxjerr verdiktet e tij një ditë përpara. Falë fitoreve ndaj Shakhtarit dhe Sherifit, Interi dhe Real Madridi kualifikohen matematikisht në 1/16; në Bernabeu do të luajnë për lavdi dhe vendin e parë, djemtë e Ancelottit do të kenë në dispozicion dy nga tre rezultate.

Nerazzurrët kalojnë një raund të Ligës së Kampionëve pas dhjetë vitesh.

Tact Watches

Skuadra e De Zerbit mbyll grupin në vendin e fundit, ndërsa aventura evropiane e skuadrës së Vernydub (Sheriff) do të vazhdojë me rënie në Europa League.

.

Të Ngjajshme

Totti nuk ka dyshime mbi Topin e Artë: “U mësuam me ata, por tani them…”

admin

2021 ka përfunduar për Lorenzo Pellegrini: 30-40 ditë pushim për kapitenin e Romës

admin

I “futi duart” gazetares sportive “live”, identifikohet autori. Mungon denoncimi

admin

Leave a Comment