July 27, 2021
Portali Shprehja

Intervista e Albin Kurtit në Kanë: Jam rritur me filma, ata patën një impakt të madh në formimin tim estetik

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, të shtunën e kaluar bëri parakalimin e tij në tapetin e kuq të natës finale të Festivalit të Filmit në Kanë. I shoqëruar nga bashkëshortja e tij, Rita Augestad Knudsen, dhe vajza e tyre, Lean, i pari i Qeverisë së Kosovës ndodhej në shtetin francez me mision mbështetjen e dy […]

.

Të Ngjajshme

Afërdita bashkë me vajzën rregullohen në mënyrë të njejtë

admin

Linda Halimi publikon foto duke u relaksuar në vendlindje

admin

Teuta Selimi bëhet nuse perfekte me ndryshimin e ri që ka bërë

admin

Leave a Comment