January 22, 2021
Portali Shprehja

INTERVISTA E MESSIT: Ylli argjentinas zbulon të vërtetat e tij dhe shfaqet i prekur emocionalisht (VIDEO)

Lionel Messi ka vendosur të qëndrojë te Barcelona kundër dëshirës së tij, që ishte për t’u larguar! Pikërisht për të mos çuar gjithçka në një përplasje gjyqësore, “pleshti” është detyruar të bëjë një sqarim dhe e ka bërë në intervistën e parë ekskluzive për “Goal.Com”, që ka tronditur të gjithë opinionin publik!

JA INTERVISTA TE GOAL.COM

.

Të Ngjajshme

Frika për stolin, trajneri Lampard hedh poshtë zërat!

admin

Perotti mbyll sezonin pas dëmtimit unik. Fenerbahce: “Nuk kishim parë kurrë një gjë të tillë”

admin

Ish-e fejuara “thumbon” Morata-n: Nuk e ka pranuar kurrë që…

admin

Leave a Comment