August 5, 2021
Portali Shprehja

INTERVISTA/Gjonaj tregon punën me reformën në drejtësi, pritshmërinë nga SPAK-u si dhe për tema tjera – Iliria News Agency

INTERVISTA/Gjonaj tregon punën me reformën në drejtësi, pritshmërinë nga SPAK-u si dhe për tema tjera – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Kryeministri kroat Plenkovic ka një mesazh për Serbinë – Iliria News Agency

admin

Ramiz Lladrovci i drejtohet me një mesazh Memli Krasniqit dhe PDK’së para zgjedhjes së kryesisë së re – Iliria News Agency

admin

Komandanti famëkeq i luftës së Kosovës shpallet qytetar nderi në Serbi – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment