January 21, 2021
Portali Shprehja

iPhone 12 do lansohet dita-ditës

Raportet e reja tregojnë se kompania mund të paraqes për herë të parë në publik gjeneratën e re dhe produkte të tjera të azhurnuara, siç është iPad, nëpërmjet një konference virtuale këtë javë, shkruan The Independent, transmeton lajmi.net..

Firma duket se po përgatit një ngjarje online këtë shtator, e cila mund të ndodh nesër.

Thashethemet e para për një ngjarje të afërt erdhën nga një burim i Apple, Jon Prosser, i cili pretendoi se ndërmarrja po përgatitej të dërgonte një njoftim për shtyp të martën.

Apple tashmë ka thënë në korrik se lansimi i iPhone 12 do të vonohet, si pasojë e masave izoluese të ndërmarra për luftimin e koronavirusit. /Lajmi.net/

Të Ngjajshme

Shoferin e merr gjumi në Tesla, vetura e çoi vetë në shtëpi

admin

Çfarë po ndodh me WhatsApp dhe pse njerëzit po frikësohen për privatësinë

admin

Zbulohet sekreti i logos së Apple në iPhone, videoja bëhet hit

admin

Leave a Comment