October 1, 2020
Portali Shprehja

iPhone 12 i ri po vjen në një ngjyrë krejt të re

Epo, një gjë tjetër që tani mund t’i shtojmë njohurive që kemi deri më tani për iPhone 12, është se ky telefon i mençur ka të ngjarë të vijë këtë vit me ngjyra të reja – blu e errët, shkruan T3.

Kjo nuk është hera e parë që dëgjojmë për këtë variant të ri të iPhone 12 me këtë ngjyrë.

Në janar të këtij viti rrodhën lajme se iPhone 12 pritet të vijë me ngjyrën “Navy Blue”, transmeton Telegrafi.

Thashethemet thonë se kjo ngjyrë do të zëvendësojë ngjyrën e gjelbër që është aktualisht te iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max.

Të Ngjajshme

Twitter bie prej sistemi, problemi paraqitet edhe në Kosovë

admin

iOS sjell emoji të rinj

admin

Google lanson smartfonin e ri, kushton tepër lirë

admin

Leave a Comment