June 22, 2021
Portali Shprehja

Irfan Buçi njofton dorëheqjen nga posti i zv/drejtorit të Doganave

Irfan Buçi përmes një shkrimi në rrjetet sociale ka njoftuar se ka do të jep dorëheqje nga posti i zëvendës drejtorit të Doganave, transmeton Alsat. Buçi njoftoi se dorëheqja e tij nga ky post vjen për arsye familjare, respektivisht për shkak të nevojës që djali i tij të trajtohet për autizëm jashtë shtetit.

“Per arsye familjare ( per shkak djalit tim qe duhet sheruar nga Autizmi jasht vendit dhe do te mungoj per nje kohe te gjat) te premten me dat 14-05-2021 jap doreheqje nga posti zv drejtorit te Doagnes ne RMV.

Ju faleminderit! Familja eshte mbi gjitha❤️ Faleminderoj Ali Ahmetin per mbeshtetjen dhe besimin e dhene gjat ketyre 3 viteve”, ka shkruar Buçi.

.

Të Ngjajshme

Arrestohet në Bllacë 38 vjeçari nga Shkupi

admin

Qeveria do të mbajë mbledhjen e 81-të

admin

11 qytete të vendit rezultojnë pa raste aktive me COVID

admin

Leave a Comment