June 20, 2021
Portali Shprehja

Isa Mustafa i reagon ashpër kryetarit të ri të LDK-së, Lumir Abdixhikut, e kundërshton shkarkimin e Agim Veliut – Iliria News Agency

Isa Mustafa i reagon ashpër kryetarit të ri të LDK-së, Lumir Abdixhikut, e kundërshton shkarkimin e Agim Veliut – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

I nxehti dhe sëmundjet e zemrës, shamngni futjen në ujë të ftohtë dhe orët e pikut (VIDEO) – Iliria News Agency

admin

Shqipëria është gati, Brukseli nuk e ka të qartë – Iliria News Agency

admin

Kurti javën e ardhshme takohet me Macron në Paris – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment