March 3, 2021
Portali Shprehja

Ish-e fejuara “thumbon” Morata-n: Nuk e ka pranuar kurrë që…

Alvaro Morata është shumë i dashuruar me familjen e tij dhe Alice Campello. Por e kaluara e tij dhe lidhjet e së shkuarës kthehen ndonjëherë në qendër të vëmendjes.

Një nga ato lidhje të spanjollit ka qenë me Carla Barber, doktoreshë dhe ish-e fejuara e Alvaro-s, që ka folur për marrëdhënien e saj me lojtarin në profilin e saj në Instagram.

“Fatkeqësisht, nuk kam më asnjë kontakt me të. Jo për fajin tim, por për fajin e tij… Mendoj se nuk e ka pranuar kurrë që unë e kam lënë”, i është përgjigjur Carla një ndjekësi që e ka pytur sesi i kishte marrëdhëniet me lojtarin e Juventus-it.

“Po, shkoj shumë mirë me ish-të dashurit e mi. Është e rrallë që të mos jetë kështu. Fatmirësisht ose fatkeqësisht, kur kam dashuruar dikë, ndjenja ime ka qenë dhe është e sinqertë, dhe  do të jetë kështu përgjithmonë”, ka përfunduar ajo.

.

Të Ngjajshme

Video: Thuram rikthehet me gol, Dortmundi në tapet

admin

E KRYER: “Faraoni” El Shaarawy kthehet në Serie A dhe i jep fund aventurës në Kinë! Nesër vizitat

admin

Video: Dortmundi në krizë, Mönchengladbach i jep leksione futbolli

admin

Leave a Comment