May 21, 2022
Portali Shprehja

Ish gruaja e të dashurit të Fifit, Adrola Dushi ka dy fjalë për çiftin

Modelja shqiptare Adrola Dushi, së fundi ishte pjesë e emisionit “Më lër të flasë”.

E bukura zbuloi shumë të pathëna nga jeta e saj profesionale dhe ajo personale, shkruan “Kosovarja”.

Tact Watches

Siç dihet Dushi ka qenë në një marrëdhënie me Adis Patushin të cilin ka edhe një djal, Troi.

Patushi para disamuajsh bëri publike lidhjen e tij me artisten e njohur, Filloreta Raçi e njohur në publik si Fifi.

Dushi derisa ishte live në emision ajo u pyet nga binjakët Veshaj për ish – partnerin se a e ka uruar për lidhjen e re Adrola filloi të qeshurën dhe tha: “Jetë të gjatë dhe të lumtur qiftit”.


Të Ngjajshme

Kjo është arsyeja dhe e vërteta mbi ndarjen e Bleros me Afronën

Majlinda ndan momentin më të mirë me të birin

Aktorja e njohur turke, ‘Rejhan’ i jep fund beqarisë

Leave a Comment