January 21, 2021
Portali Shprehja

Ish “Miss Kosova” e dhez me poza

Albina Hashani është ish “Miss Kosova”, por që pas shumë vitesh është kthyer në vëmendjen e publikut kosovar.

Bjondja e bukur ka krijuar një familje të mrekullueshme dhe një profesion që e ka bërë edhe më të njohur, shkruan “Kosovarja”.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Siç dihet, Albina Hashani prej vitesh punon si dizajnere e modes, për çka edhe ka studiuar. Ajo, bashkëpunon edhe me disa fytyra përblike për të cilat punon gjatë gjithë kohës.

Ish missi, tani dizenjatore, ka kaluar ca ditë të bukura pushimi me bashkëshortin dhe fëmijët. Nga atje kanë ardh edhe poza sensuale.


Të Ngjajshme

Kjo modele do i’u lë pa gjumë me pozën e zjarrtë në mes të borës

admin

Këtë stil të Remzies as vajzat e reja nuk e praktikojnë

admin

Loredana pozon e shtrirë me këmbët lartë

admin

Leave a Comment