January 22, 2021
Portali Shprehja

Ish-presidenti i Barçës: Nuk besoj se Messi do ta bindë Koeman-in

Leo Messi ka larguar dyshimet dhe ka vendosur të mos largohet nga Barcelona.

Kampioni argjentinas, në fakt, do të qëndrojë me katalanasit deri në vitin 2021. Po cila do të jetë e ardhmja e Luis Suarez? Pistolero, mik i ngushtë i numrit 10 të Barçës, duket se nuk bën pjesë në projektin e Ronald Koeman.

Pyetjes ka provuar t’i japë një përgjigje Joan Gaspart. Ish-presidenti i Barcelona-s ka thënë për Radio Kiss Kiss:

“Nuk e di nëse prania e Messi-t do ta bëjë Suarez-in ose Koeman-in të ndryshojnë mendim. Do të jetë një vendim teknik, ku nuk dua të hyj”.

“Suarez mbetet një futbollist i nivelit të lartë që mund t’i japë shumë Barcelona-s”.

.

Të Ngjajshme

Frika për stolin, trajneri Lampard hedh poshtë zërat!

admin

Perotti mbyll sezonin pas dëmtimit unik. Fenerbahce: “Nuk kishim parë kurrë një gjë të tillë”

admin

Ish-e fejuara “thumbon” Morata-n: Nuk e ka pranuar kurrë që…

admin

Leave a Comment