August 5, 2021
Portali Shprehja

Ishi-i i Tunes me të dashur të re

Reperi i njohur shqiptar Cozamn, ka filluar një lidhje të re. Këtë e ka bërë të ditur vet reperi përmes disa postimeve që ai ka bërë në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”. Së fundmi ai ka postuar një foto ku duket e dashura e tij, duke e quajtuar atë “qërshi”. Ndërsa, kujtojmë se lidhja e tij […]

.

Të Ngjajshme

Fatjoni në lidhje dashurie?! Ish-konkurrenti si rrallë herë flet për jetën e tij private

admin

Polonia dhe Ukraina ia ndaluan koncertet Bregoviqit

admin

“Dy vajza u hodhën mbi veturën time”, Blero rrëfen momentin e sikletshëm dhe gjyqin që zgjati me vite

admin

Leave a Comment