June 3, 2023
Portali Shprehja

Ishin në pishinën e Gërmisë, zhduket 8-vjeçari

Një femër ka raportuar se përderisa ishte në pishinën e Gërmisë me djalin e saj 8 vjeçar, ai është larguar dhe nuk është kthyer më.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, ngjarja ka ndodhur të enjten rreth orës 16:00, në rrugën “Shpëtim Rrobaj”, në Prishtinë.

Tutje në raport thuhet se lidhur me rastin është njoftuar prokurori dhe rasti vazhdon të hetohet.

“Një femër kosovare, ka raportuar se përderisa ishte në pishinën e Gërmisë me djalin e sajë 8 vjeçar, ai është larguar dhe nuk është kthyer më dhe nuk ka njohuri  për vendndodhjen e tij. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori, rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raport. /Telegrafi/  

 

 

.

Të Ngjajshme

Arrestohet 25-vjeçari në Gjilan, policia i gjeti kokainë në vlerë 22 mijë euro

admin

Aksident mes një veture dhe këmbësori në Prishtinë

admin

Dhunë psikike ndaj gruas e fëmijëve – arrestohet i dyshuari që nuk përfilli urdhrin mbrojtës të Gjykatës  

admin

Leave a Comment