April 12, 2021
Portali Shprehja

Ishte live në internet, ajo që përjetoi u bë hit menjëherë

Në një video të postuar në YouTube që u shikua nga më shumë se një milion e gjysmë njerëz, vajza mund të shihet duke folur në celularin e saj dhe duke ngrënë ushqimin që e kishte porositur në një restorant, kur një nga mysafirët u shemb nga një karrige pas saj.

Mysafiri u përkul shumë mbi karrigen dhe humbi ekuilibrin, duke u krehur dhe duke rënë pranë saj. Vajza bërtiti e befasuar dhe uli celularin në mosbesim. Ajo duket se është tronditur më shumë nga ngjarja sesa personi që ka rënë.

Të Ngjajshme

A e dini sa njerëz në botë kanë emrin tuaj?

admin

Rusët sfidojnë acarin, marrin pjesë me bikini në festivalin e skive

admin

U takuan për të mos u ndarë më kurrë – Si dashuria e Elizabeth dhe Philip fitoi mbi kundërshtitë e të gjithëve

admin

Leave a Comment