November 25, 2020
Portali Shprehja

ITALI E FRIKSHME!!!!! Yjet e Sassuolos e fusin në kuadrat Bosnjen (VIDEO)

Italia ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Bosnje Hercegovinës dhe vendi i parë në grup tashmë është thuajse i kryer.

Skuadra e Roberto Mancinit, që ka lënë ndihmësin e tij Evani në stol pasi vetë ndodhet në shtëpi me Covid-19, ka realizuar me Domenico Berardin, futbollistin e Sassuolo, që edhe në ndeshjen ndaj Polonisë realizoi gol.

Por, çfarë pasimi nga Locatelli, lojtari tjetër i Sassuolos. Një magji e vërtetë që ka nxjerrë bosh sulmuesin i cili gjithashtu ka bërë gjest të bukur për të shënuar.

.

Të Ngjajshme

Pirlo “ngel në klasë” Juven, lartëson vetëm De Ligt: Është 20 vjeç, por duket kapiten i vërtetë

admin

CHAMPIONS, Grupi H:  United fiton me super Fernandes, PSG i falet Neymar-it

admin

CHAMPIONS, Grupi F: Dortmund dhe Lqazio bëjnë detyrën, askush si Haaland në

admin

Leave a Comment