September 22, 2023
Portali Shprehja

Ja çfarë kërkuan më shumë kosovarët në YouTube gjatë vitit 2021

Eksperti i statistikave të rrjeteve sociale, Valon Kerolli ka publikuar top 10 gjërat më të kërkuara nga kosovarët në YouTube gjatë vitit, transmeton lajmi.net.

Përputhen prin si më e kërkuara në YouTube, duke lënë prapa qka ka shpija dhe big brother në pozitat 2 dhe 3.

Më pas vijnë: me fal, big brother albania, don xhoni, big brother vip, muzik, big brother vip albania dhe hitet.

Ndërsa shqiptarët e Shqipërisë kanë kërkuar më së shumti: përputhen që ka lënë prapa ig brother, portokalli, big brother albania, noizy, big brother vip, don xhoni, muzike, klanifornia dhe big brother vip albania. /Lajmi.net/

Të Ngjajshme

Futbollisti i Fiorentinës joshet nga prezantuesja në konferencë për shtyp, bëhet hit në internet

admin

Qeni me peshë gati 100 kilogramë, shpesh e ngatërrojnë me lopë

admin

Pamje të frikshme: Momenti kur leopardi tenton ta sulmojë foshnjën

admin

Leave a Comment