January 16, 2022
Portali Shprehja

Ja çfarë kërkuan më shumë kosovarët në YouTube gjatë vitit 2021

Eksperti i statistikave të rrjeteve sociale, Valon Kerolli ka publikuar top 10 gjërat më të kërkuara nga kosovarët në YouTube gjatë vitit, transmeton lajmi.net.

Përputhen prin si më e kërkuara në YouTube, duke lënë prapa qka ka shpija dhe big brother në pozitat 2 dhe 3.

Tact Watches

Më pas vijnë: me fal, big brother albania, don xhoni, big brother vip, muzik, big brother vip albania dhe hitet.

Ndërsa shqiptarët e Shqipërisë kanë kërkuar më së shumti: përputhen që ka lënë prapa ig brother, portokalli, big brother albania, noizy, big brother vip, don xhoni, muzike, klanifornia dhe big brother vip albania. /Lajmi.net/

Të Ngjajshme

Cili është aplikacioni që përdoret më së shumti në Kosovë?

admin

Gruaja rrah keq nxënësin pasi ia goditën veturën me topa bore

admin

Mësuesja që kërcënonte nxënësit: Bëni seks me mua ose do të ngelni në klasë

admin

Leave a Comment