May 11, 2021
Portali Shprehja

Ja çka bënte Antonela në shoqërinë e Fation Kuqarit

Personazhet e emisionit “Përputhen” janë personat më të sulmuar e më të ndjekur njëkohësisht, për të cilët publiku ka kuriozitet të madh. Çdo lëvizje e tyre si brenda, ashtu edhe jashtë emisionit, vëzhgohet me detaje dhe ky është “çmimi” që të gjithë konkurrentët po paguajnë për famën e tyre. Nuk është hera e parë dhe […]

.

Të Ngjajshme

Bebe Rexha i bën dedikimin më të ëmbël nënës

admin

Kida pozon këndshëm veshur pink

admin

Modelja kolme pozon e zhveshur me djalin e saj 13 muajsh

admin

Leave a Comment