December 2, 2020
Portali Shprehja

Ja çka i kishte thënë Milaim Zeka më herët Elitës në një emision

Dje është bërë publike një deklaratë e reperit Gjiko ku i thotë gruas së tij, moderatores së njohur shqiptare, Elita Rudit se ka vetëm një person që nuk do të donte ta intervistonte ajo.

Gjiko thotë se është ish’deputeti e gazetari Milaim Zeka personi i vetëm që nuk do ta intervistojë moderatorja.

Ai e ka arsyetuar këtë veprim duke thënë se shkak është fjalori që përdor Zeka.

Këtyre deklarimeve me humor iu është përgjigjur ish’deputeti.

Ai ka publikuar një deklaratë të tij që e kishte bërë gjatë kohës sa kishte qenë në emision te Elita Rudi.

Publiée par Milaim Zeka sur Mardi 13 octobre 2020

 


Të Ngjajshme

Sara e fut barkun në gips

admin

Olta Gixhari pozon gjysmë e zhveshur dhe pa grim

admin

Majlinda i ‘sos’ efektet për tu shfaqur më bukur në foto

admin

Leave a Comment