December 2, 2020
Portali Shprehja

Ja çka po heqë Majlinda duke i shkuar pas Roanit në rrugë

Një prej femrave mjaft të komentuara në mediat rozë padyshim që është edhe modelja dhe blogerja Majlinda Zeka.

Bukuroshja kosovare ka një djalë nga ish lidhja me reperin Majk, ku në vazhdimësi kujdeset për të që të mos i mungoj asgjë, shkruan “Kosovarja”.

E sa e vështirë është të rrisësh një fëmijë padyshim që nënat e dinë më së miri, sidomos në këtë moshën e Roanit.

As Majlinda s’po e ka të lehtë gjë të cilën e ka treguar me anë të kësaj foto se si lazdrohet Roani e i duhet ti shkojë nga pas.

Ja shikojeni./Kosovarja/


Të Ngjajshme

Reja e Gilit diplomon, dalin pamjet

admin

Kida pozon me flokë të lagura

admin

Engji e ndërron prapë fustanin

admin

Leave a Comment