July 28, 2021
Portali Shprehja

Ja këshillat si të humbni peshën si Adele

Adele tronditi fansat në fillim të vitit 2020 me humbjen e saj dramatike të peshës. Këngëtarja e hitit “Rolling In The Deep” ka ruajtur figurën e saj tepër të hollë dhe i atribuon transformimin e saj të pabesueshëm dietës Sirtfood. Sa peshë ka humbur Adele? Adele është e njohur në të gjithë botën për zërin […]

.

Të Ngjajshme

“U zgjova e lumtur”, Rita Ora e nis mëngjesin me poza atraktive me bikini

admin

Vajza e Gjikos dhe Elites si “duqe”

admin

Teuta Krasniqi pranon një dhuratë të veçantë nga Adonisi për ditëlindjen e 39-të

admin

Leave a Comment