July 28, 2021
Portali Shprehja

Ja ku e mbanë unazën e marteses Sara Hoxha

Sara Hoxha doli nga hiçi, në kohën kur të gjithë po hulumtonin shumë për jetën private të Ledri Vules. Askush nuk e dinte kush është, çka është, nga është, me çka merret, por dihej vetëm që fitoi zemren e një prej djemve më In të skenës. Sot, Sara është bashkëshortja e Ledri Vules, djaloshit që […]

.

Të Ngjajshme

Gold Ag feston ditëlindjen dhe bashkëshortja e tij ndan kujtime të bukura

admin

“U zgjova e lumtur”, Rita Ora e nis mëngjesin me poza atraktive me bikini

admin

Vajza e Gjikos dhe Elites si “duqe”

admin

Leave a Comment