September 26, 2020
Portali Shprehja

Ja me kë po e pi kafën e mëngjesit Learta Jakupi

Learta Jakupi thuajse çdo ditë është në ballinat e faqeve rozë.

E kjo për shkak të vëmendjes së madhe që ka qysh kur u bë pjesë e familjes së këngëtares së njohur Shyhrete Behlulit, shkruan “Kosovarja”.

Ajo dhe Kushtrimi janë prindër të një djali, e tani e ka konfirmuar se janë në pritje edhe të një vajze.

Ndryshe prej dje, tek sa festonte duke dhënë lajmin e ëmëbël, sot Learta nisë ditën thjesht me një kafe bashkë me nënën e saj Dritën.

Padyshim që këto mëngjese që nisin me nënën janë më të bukurat për çdokënd./Kosovarja/.


Të Ngjajshme

Hami e shëtit Emmen e vogël me motor

admin

Jonida publikon momente romantike me Besnikun

admin

Brenda shtëpisë në Kukës ku Fjolla Morina po qëndron në arrest shtëpiak

admin

Leave a Comment