August 2, 2021
Portali Shprehja

Ja pse duhet të jetë Memli Krasniqi në krye të PDK-së

Një nga figurat më të njohura, të ditura e të zëshme të PDK-së, padyshim se është Memli Krasniqi. Krasniqi, në çdo post dhe detyrë ka treguar përgjegjësi të lartë, siguri dhe fleksibiltet për tia dalë mbanë më së miri. Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, ka shpallur kandidaturën për të parin e kësaj […]

.

Të Ngjajshme

Tuna publikon fotografi të reja të djalit

admin

Djali i Cimes i fërgon vezët në diell

admin

Sa truproje i ka Tayna?

admin

Leave a Comment