September 28, 2020
Portali Shprehja

Ja sa ka paguar Ariana vetëm për një çantë

Ariana Fejzullahu është një emër tejet i përfolur në publikun e medieve rozë.

Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj.

Ajo njihet me veshjen e saj plot stil dhe gjithmonë elegante.

E për t’u dukur bukur, duket se Ariana shpenzon shuma të mëdha parash.

Ajo vetëm për një çantë ka paguar 2750 euro.


Të Ngjajshme

Kiara Tito merrë vëmendje me fustan të kuq

admin

Pas disa vitesh Mihrija tregon fytyrën e vërtetë

admin

Tayna në veshje engjulli tregon shumë nga trupi saj

admin

Leave a Comment