July 28, 2021
Portali Shprehja

Ja sa serb ende mendojnë se Kosova është e Serbisë, Amerika armike e madhe! – Iliria News Agency

Ja sa serb ende mendojnë se Kosova është e Serbisë, Amerika armike e madhe! – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Tokio raporton numër të lartë infektimesh ndësa vazhdojnë Lojërat Olimpike – Iliria News Agency

admin

Katër të mbijetuar nga aksidenti vendosën të kthehen në Gjermani për shërim – Iliria News Agency

admin

Bill Gates dhe George Soros blejnë kompaninë që prodhon testet e koronavirusit – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment