January 18, 2021
Portali Shprehja

Ja se çfarë ndodh kur gjarpri gëlltit një peshqir

Si pasojë, pronarëve iu desh ta çonin te veterineri.

Aty u krye një operacion që i shpëtoi jetën.

Ka qenë veterineri ai që shpërndau videon e procedurës në rrjetet sociale.

Të Ngjajshme

“Tarzani i Vitisë” që tenton të thyejë rekorde, ka një thirrje për Albin Kurtin dhe Vjosa Osmanin

admin

Brenda këtyre bunkerëve do të fshihen miliarderët nëse vjen fundi i botës

admin

Sa kushton prerja e flokëve nëpër botë? Zvicra do t’ju habisë

admin

Leave a Comment