February 25, 2021
Portali Shprehja

Ja si dukej Arta Nitaj në mbrëmjen e maturës- pa botox e fillera

Një kthim pas në kohë se si dukej aktorja, Arta Nitaj, gjatë mbrëmjes së maturës.

Arta është nga qyteti i Pejës dhe gjatë vitit 2014, ajo kishte mbrëmjen e maturës dhe duket shumë ndryshe nga se si e shohim sot.

Ndërsa sot ajo mban rreth 300 mijë ndjekës në rrjetin social “Instagram”


Të Ngjajshme

Sa bukur duket Kumrija me këtë fustan

admin

Motra e Edonës një bukuri e rrallë natyrore

admin

Enca në projektin e ri do ta tregojë gjithë gjoksin

admin

Leave a Comment