September 28, 2020
Portali Shprehja

Ja si dukej Enca kur ende nuk ishte e famshme

Janë hapur arkivat e fotografive të Encës.

Këngëtarja Enca Haxhia është ndër emrat më të komentuar të estradës në vend, shkruan lajmi.net.

Artistja së fundi ka publikuar një fotografi nga fëmijëria, e cila ishte shpërndarë fillimisht në një faqe të fansave të saj.

Këngëtarja dukej shumë ndryshe vite më parë, teksa flokët i kishte të gjata dhe kishte dhuruar një buzëqeshje të ëmbël.

Kujtojmë se “Break Down” titullohet projekti i fundit muzikor nga Enca Haxhia në bashkëpunim me Don Xhonin.


Të Ngjajshme

Të dyja shtatzëna, ja çfarë pozave marrin Elita me motrën në ashensor

admin

Loredana e qon gishtin e mesëm para kamerës

admin

Reja e Gilit tregon format e përkryera nga palestra

admin

Leave a Comment