January 25, 2021
Portali Shprehja

Ja si dukej Enca kur ende nuk ishte e famshme

Janë hapur arkivat e fotografive të Encës.

Këngëtarja Enca Haxhia është ndër emrat më të komentuar të estradës në vend, shkruan lajmi.net.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Artistja së fundi ka publikuar një fotografi nga fëmijëria, e cila ishte shpërndarë fillimisht në një faqe të fansave të saj.

Këngëtarja dukej shumë ndryshe vite më parë, teksa flokët i kishte të gjata dhe kishte dhuruar një buzëqeshje të ëmbël.

Kujtojmë se “Break Down” titullohet projekti i fundit muzikor nga Enca Haxhia në bashkëpunim me Don Xhonin.


Të Ngjajshme

Kika: “E urrej Albin Kurtin” , sen nuk më ka bo, sen si kom bo por s’mund e shoh

admin

Bluza e hollë ia shfaq komplet gjoksin Rinës

admin

Ky fustan i bardhë Bleronën e bën të zjarrtë

admin

Leave a Comment