January 21, 2021
Portali Shprehja

Ja si duket Arbana Osmani pak javë pas lindjes së Diellit

Arbana Osmani ka postuar një Instastory në Instagram.

Arbana Osmani ka publikuar një imazh ku shihet se ajo ka humbur mjaft peshë nga lindja e djalit, Diellit.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Prezantuesja është mjaft aktive në rrjete sociale, ku ndan fotografi nga përditshmëria apo karriera.

Së fundmi ajo ka ndarë një imazh të saj në Instastory ku shihet se e ka humbur thuajse të gjithë peshën qe e fitoi gjatë shtatzënisë, ndërsa “Duke pritur Xhemi Shehu” qe mbishkrimi i Instastoryt.

Ndërsa Arbana publikimet me Diellin nuk i ka të pakta pasi ajo po e merr atë me vete thuajse kudo që shkon.


Të Ngjajshme

Këtë stil të Remzies as vajzat e reja nuk e praktikojnë

admin

Loredana pozon e shtrirë me këmbët lartë

admin

Gold Ag ndan imazhin më të mirë me nënën dhe djalin

admin

Leave a Comment