May 12, 2021
Portali Shprehja

Ja si e e shpërblen veten pas Covidit Suzana Mushkolaj

Fotografja dhe dizajnerja e modes, Suzana Mushkolaj, është ndër personazhet publik mjaftë të përfolur. Ajo, përherë ka sjfaqur në ekran dhe fotografi anën e saj më të mirë. Suzi, që njihet edhe si e ëma e këngëtares Argjentina Ramosaj, e ka kaluar virusin Covid 19-të, që duket se e ka munduar, shkruan “Kosovarja”. Dhe, pas […]

.

Të Ngjajshme

Edhe Behgjet Pacolli me familje nisen drejt Kosovës për Fitër Bajram

admin

Ekskluzive: Edhe motra e Almedës ia fali zemrën këtij turku të famshëm

admin

Ky është reagimi i Ana Kaurit pas daljes së Atdheut me Sarën nga ‘Përputhen’

admin

Leave a Comment