June 23, 2021
Portali Shprehja

Ja si e kalojnë vikendin Besi dhe Xhensila

Besi dhe Xhensila e nisën ditën duke zbukuruar kopshtin e shtëpisë. Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj për dallim prej shumë të tjerëve, këtë të shtunë nuk e vizituan plazhin. Çifti vendosën të qëndrojnë në shtëpi dhe të merren me rregullimin e kopshtit, duke mbjellur lule. Ishte Xhensila ajo e cila publikoi disa fotografi, në të […]

.

Të Ngjajshme

Keni dëshiruar ta shihni Albina Kelmendin në bikini – shikojeni

admin

Dizajneret pejane i kthejnë në modë korsetët me dizajne të mahnitshme

admin

Motin e nxehtë Sabriu dhe Nera e kalojnë në këtë vend

admin

Leave a Comment