June 18, 2021
Portali Shprehja

Jam apartiak, kryeqytetit i duhet menaxhim i mirëfilltë – Iliria News Agency

Kandidati i LDK-së për Prishtinën: Jam apartiak, kryeqytetit i duhet menaxhim i mirëfilltë – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

BE përzë investitorët kinezë, por Gjermania jo – Iliria News Agency

admin

Nis Samiti në Vjenë, këto janë temat që po diskutohen – Iliria News Agency

admin

Ja pse Holanda votoi pro nisjes së negociatave mes BE-së dhe Shqipërisë – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment