December 4, 2021
Portali Shprehja

Jam i obliguar që të përpunoj dy variante

Lideri i Alternativës, Afrim Gashi ka bërë të ditur se pas takimit me kryeministrin Zoran Zaev është i obliguar që të përpunojë dy variante të zgjidhjes.

“Varianti i parë është bashkëngjitja në shumicën aktuale dhe e dyta është vazhdimi i bashkëpunimit opozitar. Unë kam takim dhe komunikim të vazhdueshëm edhe me zotëri Selën. Jam takuar këto ditë”, tha Gashi, transmeton TV21.

Tact Watches

Të Ngjajshme

Mickoski i shqetësuar: Zaev mund të nënshkruaj edhe një marrëveshje të re me Bullgarinë

admin

Në fundjavë do të mbahet seanca e qeverisë për buxhetin

admin

Despotovski kandidati i katërt për kryetar të LSDM-së

admin

Leave a Comment