January 19, 2021
Portali Shprehja

James Rodriguez i thur lavde Ancelotti-t dhe bën premtimin e madh

James Rodriguez është prezantuar si lojtar i ri i Everton-it.

Kolumbiani ka folur për trajnerin e tij Carlo Ancelotti:

“Kam patur një sezon të mirë me atë në Madrid dhe kam ardhur në këtë ekip të madh për të arritur objektiva të rëndësishëm”, ka thënë ish-ylli i Los Blancos.

“Është një klub që ka vite e vite histori, një emër me të vërtetë i madh. Mendoj se mund të arrijmë diçka të rëndësishme bashkë”.

.

Të Ngjajshme

Video: Asist nga 30 metra, Leverkusen gjen golin ndaj Dortmundit

admin

ZYRTARE: “Gjuetari” Huntelaar kthehet në Bundesliga! Mbahen sekret detajet

admin

Juventusi niset drejt Superkupës me 5 munugesa big! Pirlo i detyruar me zgjedhjet te lista bardhezi

admin

Leave a Comment