10 C
Skopje
October 17, 2018
Informacione Rajoni dhe Bota

Jarës 4-vjeçare i duhet ndihmë për mjekimin e kurrizit

Asaj i duhet ndihma e të gjithëve, që të sigurojë paratë për operimin në boshtin kurrizor.

Të gjithë ata që duan ta ndihmojnë familjen Rashiti, mund ta kontaktojnë përmes këtij numri: 045 637 570

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

Maqedoni, 64 vjeçarit i kanoset burgu, vetë votoi në referendum, gruas ia grisi votën

shprehja

Haradinaj përgëzon Vasfije Krasniqin për guximin për të rrëfyer për përdhunimin

shprehja

Ja pse biondinat i hajnë lehtë foret

shprehja